Zamknij szczegóły

Okręg Warmińsko-Mazurski Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej

Lp. Nazwa Koła/Środowiska/Obwodu Członkowie zwyczajni - kombatanci Członkowie zwyczajni - bez uprawnień kombatanckich Członkowie zwyczajni razem Członkowie nadzwyczajni Członkowie razem % członków Okręgu % kombatantów Data aktualizacji
1.BARTOSZYCE7079165.2843.752013-11-12
2.ELBLĄG19019173611.8852.782013-09-07
3.GIŻYCKO1001010206.6502013-10-22
4.KĘTRZYN12214223611.8833.332013-10-22
5.LIDZBARK WARMIŃSKI9099185.94502013-09-07
6.MRAGOWO8083113.6372.732013-09-07
7.OLSZTYN700705612641.5855.562013-09-07
8.PISZ80814227.2636.362013-09-07
9.SZCZYTNO50513185.9427.782013-09-07
Razem148215015330310048.84